Novosti

10. April 2024.
Gradska stonoteniska liga 2023-2024

 

GRADSKA STONOTENISKA LIGA - 2023/2024

 

početak lige - 02. oktobar 2023. (ponedeljak)

kalendar 2023/2024 jesenji deo sezone

kontakti sa spiskom takmičara

- B liga - Stadion 3 - Ćalov Aleksandar, Spartak Inspira 6 - Fekete Zoltan, Stadion 2 - Mesaros Aniko

- A liga - Su All Stars - kontakt osobe: Galac Franjo (024-546-910), Mandžukić Ervin (065 556 0330), Srcef - Fabri Tamara

raspored odigravanja mečeva:

A liga

B liga

prolećni deo sezone:

 

početak: 26. januar 2024. - kalendar prolećnog dela

prijave:

A liga - Planić Alen (Su All Stars), Krajczar David (Horgoš), Nagy Bence (Horgoš), Mudrinić Milan (Ekonom Coop)

B liga - Vukov Siniša (Stadion 2), Stantić Filip (Spartak Inspira 5), Tari Tijana (Spartak Inspira 6), Ivkovic Jozef, Feher Tibor (Horgoš 2)


raspored odigravanja - A liga - B liga

 

12.04.2024. 12:46:12 - rezultati


A liga

Tabela

Skor

Rezultati

B liga

Tabela

Skor

Rezultati

 

02. April 2024.
Vojvodjanska liga - 18. kolo

Spartak Inspira 2 - Selenča  4:2


Sreda, 03. april od 17.00 časova

Snimak, TV1TV2

 

18. Mart 2024.
Super liga Srbije - 1/4 finale Play Off

STK Spartak Inspira - STK Banat 1:4 

Snimak, TV1TV2

Galerija fotografija

17. Mart 2024.
Super liga Srbije - 1/4 finale Play Off

Banat - Spartak Inspira 4:0


nedelja 17. mart, početak 18.00 časova

Snimak

14. Mart 2024.
Vojvodjanska liga - 14. kolo

Spartak Inspira 2 - Mladost Bački Petrovac 4:2


Subota, 16. mart sa početkom u 17.00 časova

Snimak - TV1TV2

 

05. Mart 2024.
Vojvodjanska liga - 16. kolo

Spartak Inspira 2 - Novi Sad 2   4:1


Subota, 09. mart, početak 10.00 časova

Snimak - TV1TV2

 

02. Mart 2024.
Super liga Srbije

 

16. kolo - Spartak Inspira - Mlinprodukt Ada 3:4


Nedelja, 3. mart sa početkom u 14.00 časova

Snimak meča - TV1, TV2

 

29. Februar 2024.
SU TOP 12 PIONIRI

 

SU TOP 12 PIONIRI A - GRUPA 2


Subota, 02. mart 2024 sa početkom u 9.00 časova

Snimak turnira - TV1TV2

Rezultati A grupa sezona 2023/2024

1. Bata Oliver 11/0
2. Vukov Vasilije 10/1
3. Pistogov Ilija 9/2
4. Balać Atanasije 8/3
5. Vukov Jakov 7/4
6. Stantić Filip 6/5
7. Vukov Bogdan 4/7
8. Šarčević Ines 4/7
9. Kojić Vuk 3/8
10. Brajkov Mihajlo 2/9
11. Skenderović Mia 1/10
12. Ćetković Filip 1/10


<< Arhiva

 

stoss

joola

STK Spartak
JKP stadion
Subotica.info
Subotica.com


By dWeb.rs