21. Oktobar 2016. - okružno - zonskog prvenstva za osnovne i srednje škole

Galerija fotografija

Predmet : Izveštaj sa okružnog - zonskog prvenstva za osnovne i srednje škole u stonom tenisu u stonoteniskom centru Subotica dana 20.10.2016

Osnovne skole dečaci - ekipno :
----------------------------------------------
1. O.S." Jovan Mikić " , Subotica ( članovi ekipe : Čokić Aleksandar
Havedič Dario i Bošnjak Vedran )
2. O.Š." 10 Oktobar " , Subotica ( članovi : Djurić Mate i Kalić Ognjen )
3. O.Š." Adi Endre " , Mali Idjoš
3. O.S. " Čaki Lajoš " , Bačka Topola

Osnovne škole dečaci - pojedinačno :
1. Čokić Aleksandar ( O.Š. " Jovan Mikić " , Subotica )
2. Kovač Žolt ( O.Š." Čaki Lajoš ", Bačka Topola )
3. Stojan Kiš Lehel ( O.Š. " J. J . Zmaj " , Subotica )
3. Kinčeš Danijel ( O.Š." Adi Endre " , Mali Idjoš )

Osnovne škole devojčice - ekipno :
1. O.Š. " Nikola Tesla ", Bačka Topola
2. O.Š." Adi Endre " , Mali Idjoš
3.O.Š. " J.J.Zmaj " , Subotica
3. O.Š. " Miloš Crnjanski ", Subotica


Osnovne škole devojčice - pojedinačno :
1. Kovač Katona Lila ( O.Š." Čaki Lajoš , Bačka Topola )
2. Gvozdenović Katarina ( O.S." Adi Endre , Mali Idjoš )
3. Markov Jelena ( O.Š. " Milos Crnjanski ", Subotica )
3. Marušin Lucija ( O.Š." J.J. Zmaj " , Subotica )

Srednje škole dečaci - ekipno :
1.Gimnazija " Deže Kostolanji " , Subotica ( članovi ekipe : Bognar Bence i
i Mihalovič Dominik )
2. Politehnicka srednja skola , Subotica

Srednje škole pojedinačno :
1. Bognar Bence ( Gimnazija " Deže Kostolanji " , Subotica )
2. Mihalovič Dominik ( Gimnazija " Deze Kostolanji , Subotica )
3. Kovač Ričard ( Dositej Obradovic Gimanzija i Ekonomska srednja skola , Backa Topola )

Srednje škole devojčice - ekipno :
1. Dositej Obradović Gimnazija i Ekonomska srednja škola , Baška Topola


Srednje škole devojčice - pojedinačno :
---------------------------------------------------
1. Pele Oršolja (Dositej Obradović Gimnazija i Ekonomska srednja škola , Subotica)
2. Dudaš Kata (Dositej Obradović Gimnazija i Ekonomska srednja škola , Subotica)
3. Halas Ella ( Ekonomska srednja škola " Bosa Milicević )
4. Mlinkov Natalija ( Tehnološka srednja škola , Subotica )

Sa zonskog takmičenja u Subotici plasirali su se samo pobednici u svim disciplinama koji su stekli pravo učešća na republičkom školskom takmičenju u Beogradu koji će se održati tokom novembra meseca 2016 godine .

Povratak...

 

stoss

joola

DHS Yasaka Andro Srbija OSP Blades
STK Spartak
JKP stadion
PPKO
Subotica.info
Subotica.com
MojKlub.rs
Rasveta Subotica
Mobilna telefonija Srbije
Hotel Galleria
SMB mehanizacija i transport
Vila Marija
Novine i TV
Tutnjevic Transport, Vrbas
Exel d.o.o.
Euro drvo SZTR


By dWeb.rs