29. Septembar 2014. - Berbanski dani 2014

STK "Horgoš" je u sklopu tradicionalne manifestacije "Berbanski dani". 27.09.2014. organizovao stonoteniski turnir za mlađe kadete i mlađe kadetkinje u sali svog kluba. Osim klubova iz Vojvodine, gosti su bili i mladi stonoteniseri iz Rumunije. Učešće su uzeli i pioniri Spartaka: Boris Vidaković, Jovan Marković, Luka Videc, Lehel Stojan, Aleksandar Čokić i Mate Đurić (mini kadet).
Najbolji rezultat je postigao Mate Đurić osvojivši 1. mesto u kategoriji mini kadeta, na svom prvom turniru. Čokić je poražen u polufinalnom meču od Badea Bogdana (ROU), te se plasirao na 3.mesto i osvojio bronzanu medalju, dok je Videc izgubio meč u prvom kolu glavne table i plasirao se među 12 najboljih. Ostali Spartakovci su se takmičili na utešnoj tabli i tu zauzeli prva tri mesta: Vidaković 1.mesto, Marković 2.mesto i Stojan 3.mesto.