09. Jun 2014. - 4. memorijal Bognar Imre

Aleksandar Čokić i Videc Luka

U subotu, 07.06.2014. je u sportskoj sali osnovne škole „Sečenji Ištvan" u Kiškunmajši održan 4. Memorijalni turnir "Bognar Imre". Učestvovalo je oko 350 takmičara iz Mađarske i Srbije. Prvog dana turnira su igrali stonoteniseri mlađih kategorija, gde je nastupio velik broj mladih stonotenisera iz Srbije koji su ostvarili veoma zapažene rezultate u svim kategorijama u kojima su učestvovali.
Od Spartakovih igrača su učestvovali Aleksandar Čokić i Luka Videc. Čokić je u kategoriji mini kadeta, kao drugi nosilac osvojio 1. mesto i zlatnu medalju, dok je u kategoriji mlađih kadeta poražen u finalu od Virag Bencea (Szarvasi Koros ASE - HUN) i tako osvojio 2. mesto i srebrnu medalju.
Videc je u svojoj kategoriji poražen u meču za medalju od Šarkanj Žombora (Horgoš) i tako ostvario plasman 5.-8. mesta, dok se u kategoriji mlađih kadeta plasirao na glavnu tablu i izgubio meč prvog kola od Adam Valentina iz Baje (16.-32.).