28. Oktobar 2013. - SAT-TRAKT Kup - Backa Topola

U nedelju, 27.10.2013. u fiskulturnoj sali O.Š. "Čaki Lajoš" u Bačkoj Topoli, su STK "Bajša" iz Bajše i STK "Bačka Topola" iz Bačke Topole organizovali "SAT-TRAKT CUP" - nezvanično Državno prvenstvo u stonom tenisu za decu do 10 godina. Turnir se održavao u pojedinačnoj i dubl konkurenciji.
Od mladih igrača STK "Spartak" nastupili su Videc Luka i Čokić Aleksandar.
Videc se jednom pobedom u grupi, u pojedinačnoj konkurenciji, nije kvalifikovao na "glavnu tablu", dok je u konkurenciji parova, sa Menger Andrejom izgubio meč za medalju.
Čokić je u pojedinačnoj konkurenciji, pobedivši Menger Andreja (STK "Rapid") u finalnom meču stekao naslov Državnog prvaka u kategoriji mladih stonotenisera do 10 godina, a u konkurenciji dublova je takođe zauzeo prvo mesto sa Lukom Damnjanović (STK "Dobanovci") i osvojio salataru i zlatnu medalju.
Na turniru su igrače vodili treneri Mirko Gavrilović i Čaba Kukli.