27. Jul 2013. - Herceg Novi 2013

U četvrtak 01.08.2013 u sportskom centru u Igalu sve je bilo u znaku stonog tenisa. Stk "Herceg Novi" bio je odličan organizator trećeg međunarodnog otvorenog stonoteniskog prvenstva Herceg Novog . U dvorani sportskog centra u Igalu okupilo se preko 60 takmičara iz Crne Gore, Srbije , Republike Srpske , Bosne, Hrvatske , Makedonije, Nemačke. Takmičenje se odvijalo u tri kategorije: Apsolutna, veterani od 35 do 50 godina i kategorija veterana preko 50 godina.
Najviše takmičara bilo je u apsolutnoj kategoriji preko 40, u konkurenciji veterana od 35 do 50 godina 33 takmičara a u najstarijoj kategoriji veterana preko 50 godina takmičilo se 13 takmičara .
Od subotičana učešće na ovom tradicionalnom stonoteniskom turniru u Crnoj Gori su uzeli : Kostadinović Stefan, Poša Karolj , Brstina Branko, Trbović Milan, Radosavljević Aleksandar i Kovačević Denis.
Rezultati po kategorijama:

Apsolutna kategorija :
1. Kostadinović Stefan (Spartak, Subotica)
2. Poša Karolj (Spartak, Subotica)
3. Brstina Branko (Spartak, Subotica)
3. Trbović Milan (Spartak, Subotica)

Ostala dva takmičara Radosavljević Aleksandar zauzeo je plasman od 9-16 mesta dok Kovačević Denis nije prošao svoju kvalifikacionu grupu.

Veterani od 35- 50 godina :
1. Trbović Milan ( Spartak, Subotica)
2. Brstina Branko (Spartak, Subotica)
3. Efović Pajo (Budim, Berane, Crna Gora)
3. Poša Karolj (Spartak, Subotica)

U kategoriji veterana preko 50 godina prvo mesto je zauzeo Đurđević Saša iz Budućnost-i iz Podgorice.